Girişimci ile Workshoplar

ETKİNLİK BİLGİLERİ

Girişimci ile Workshoplar

Kaan Gülten
KAAN GÜLTEN
CEO of SEO
Seo Hocası & Webtures Kurucusu Kaan Gülten bilişim sektöründe iyi yerlere gelmenin sırlarını, bilişim sektöründe hızlı ve etkili iş yapmak için gerekli olan ipuçlarını, sektöre dair ilginç başarı hikayelerini ve çok daha fazlasını bu etkinlik ile paylaşacak.

Webtures Kurucusu ve İTÜ Çekirdek Mentorü Kaan Gülten, İstanbul Kültür Üniversitesi Girişimcilik Kulübü Girişimciler ile Workshop Etkinliğinde!

Webtures Kurucusu ve İTÜ Çekirdek Mentorü Kaan Gülten hızlı büyüyen bilişim sektöründe girişimci olmanın zorluklarını ve güzelliklerini, yaşadığı büyük krizlerin üstesinden nasıl geldiğini, kendine özgü liderlik anlayışını ve çok daha fazlasını İstanbul Kültür Üniversitesi Girişimcilik Kulübü üyeleri ile paylaşacak.

Girişimciler ile Workshop Etkinliği Nedir?

İstanbul Kültür Üniversitesi Girişimcilik Kulübü üyelerinin Türkiye’deki girişimcileri daha yakından tanımak, onların çektiği zorlukları anlamak, krizleri nasıl çözdüklerini öğrenmek ve en önemlisi de başarılı bir girişimci olmak için altın kuralları birinci ağızdan dinlemek için yarattıkları etkinlik serisinin adıdır.

Girişimciler ile Workshop Etkinliğinin Detayları Nelerdir?

Etkinlik 30 Kasım tarihinde 17:00-18:00 saatleri arasında İstanbul Kültür Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Yolunuz düşmüyorsa bile mutlaka uğrayın!

Girişimciler ile Workshop Etkinliğinin Programı Nedir?

Kaan Bey’in girişimciliğin her yönünü anlatacağı bu etkinlikte bir girişimciye dair her şeyi bulabilirsiniz!

  • Etkinlik Tarihi: 30 Kasım 2016
  • Etkinlik Mekanı: İstanbul Kültür Üniverisitesi Girişimcilik kulübü e5 Karayolu üzeri Bakırköy /istanbul
  • Ücret: ÜCRETLİ