BŞEÜ Kariyer Günleri

ETKİNLİK BİLGİLERİ

BŞEÜ Kariyer Günleri

Kaan Gülten
KAAN GÜLTEN
CEO of SEO
Seo Hocası& Webtures Kurucusu Kaan Gülten bilişim sektöründe iyi yerlere gelmenin sırlarını, bilişim sektöründe hızlı ve etkili iş yapmak için gerekli olan ipuçlarını, sektöre dair ilginç başarı hikayelerini ve çok daha fazlasını bu etkinlik ile paylaşacak.

Dünyanın en büyük 4. SEO ajansı Webtures’ın kurucusu Kaan Gülten, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Kariyer Günleri’nde!

Webtures Kurucusu&İTÜ Çekirdek Mentorü Kaan Gülten başarılı olmanın sırlarını, başarının insanın kendi potansiyelinden geldiğini, iş hayatında yaşadığı zorlukları ve çok daha fazlasını Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Kariyer Günleri katılımcıları ile paylaşacak.

Kariyer Günleri Etkinliği Nedir?

Kariyer Günler Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi öğrencilerinin kariyer dünyasının gerçekleri ile tanışması, iş dünyasının önemli isimleri ile bir araya gelmesi, onların tecrübelerini dinlemesi ve kendi yollarını şekillendirilmesi için ortaya çıkarılmış bir etkinlik serisidir.

Kariyer Şenliği Etkinlik Detayları Nelerdir?

Etkinlik 28 Nisan 2017 tarihinde Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Sınırlı sayıda kitap ve bolca tecrübe için şimdiden kayıt olun!

Kariyer Günler Etkinlik Programı Nedir?

Etkinlik konuşmacıları ve etkinlik programı açıklandığında buradan duyurulacaktır.

  • Etkinlik Tarihi: 28 Nisan 2017
  • Etkinlik Mekanı: Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Gülümbe Kampüsü Eski Rektörlük Konferans Salonu