Akdeniz Bilişim Zirvesi

ETKİNLİK BİLGİLERİ

Akdeniz Bilişim Zirvesi

Kaan Gülten
KAAN GÜLTEN
CEO of SEO
Seo Hocası & Webtures Kurucusu Kaan Gülten bilişim sektöründe iyi yerlere gelmenin sırlarını, bilişim sektöründe hızlı ve etkili iş yapmak için gerekli olan ipuçlarını, sektöre dair ilginç başarı hikayelerini ve çok daha fazlasını bu etkinlik ile paylaşacak.

Türkiye’de SEO ve bilişim sektörü denince akla gelen ilk isimlerden olan Kaan Gülten, Akdeniz Bilişim Zirvesi’nde!

Seo Hocası& Webtures Kurucusu Kaan Gülten bilişim sektöründe iyi yerlere gelmenin sırlarını, bilişim sektöründe hızlı ve etkili iş yapmak için gerekli olan ipuçlarını, sektöre dair ilginç başarı hikayelerini ve çok daha fazlasını Akdeniz Bilişim Zirvesi katılımcıları ile paylaşacak.

Akdeniz Bilişim Zirvesi Nedir?

Pixel Akademi tarafından "Akdeniz Bilişim Zirvesi" adıyla bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan büyük buluşma, bilişim dünyasının en iyilerini bir araya getiriyor. Uluslararası ve ulusal düzeyde marka isimleri bir araya getirerek Akdeniz Bölgesindeki en kapsamlı bilişim ve kariyer buluşmasını gerçekleştiriyor. Akdeniz Bilişim Zirvesi 15 Ekim 2015 'de düzenlenen 1. Akdeniz Bilişim Zirvesi'ne katılan 800 katılımcısından aldığı güç ile büyüyerek ve gelişerek yoluna devam ediyor.

Konferans Detayları Nelerdir?

Zirve 26 Kasım 2016 tarihinde AKM Aspendos Salonu Antalya’da gerçekleşecek. 1000 kişinin katılımının beklendiği etkinlik tüm gün sürecek.

Zirve Programı Nedir?

Konuşmacı listesi ve etkinlik programı detayları en kısa zamanda açıklanacak…

 

  • Etkinlik Tarihi: 26 Kasım 2016
  • Etkinlik Mekanı: Antalya AKM Aspendos Salonu
  • Ücret: ÜCRETLİ