11. Reklamcılık ve pazarlama Günleri

ETKİNLİK BİLGİLERİ

11. Reklamcılık ve pazarlama Günleri

Kaan Gülten
KAAN GÜLTEN
CEO of SEO
Seo Hocası & Webtures Kurucusu Kaan Gülten bilişim sektöründe iyi yerlere gelmenin sırlarını, bilişim sektöründe hızlı ve etkili iş yapmak için gerekli olan ipuçlarını, sektöre dair ilginç başarı hikayelerini ve çok daha fazlasını bu etkinlik ile paylaşacak.

Türkiye’de dijital pazarlama gurularından olan Kaan Gülten, Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğu’nun düzenlediği 11. Reklamcılık ve Pazarlama Günleri’nde!

Webtures Kurucusu Kaan Gülten sosyal medyada başarılı olmanın püf noktalarını, dijital dünyanın bilinmeyenlerini, yeni neslin sosyal medyadaki dinamikleri nasıl değiştirdiğini ve çok daha fazlasını 11. Reklamcılık ve Pazarlama Günleri katılımcıları ile paylaşacak.

Pazarlama ve Reklamcılık Günleri Nedir?

16 Mart 1998 yılında kurulan İşletme Topluluğu kısa adıyla ULİT, Uludağ Üniversitesi’nin en fazla üyeye sahip, en aktif öğrenci topluluklarından birisidir. ULİT İktisadi ve idari bilimler fakültesi öğrencileri başta olmak üzere Uludağ Üniversitesi bünyesindeki tüm öğrencilerin beklentilerini karşılayacak faaliyetler organize eder. Reklamcılık ve Pazarlama Günleri Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğu’nun reklamcılık ve pazarlama alanındaki guruları ağırladıkları ve üniversite öğrencileri ile buluşturdukları gelenekselleşmiş bir etkinliktir.

11. Reklamcılık ve Pazarlama Günleri Etkinlik Detayları Nelerdir?

14 Aralık Çarşamba günü Uludağ Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan etkinliğe katılım ücretsizdir. 250 kişilik kontenjanı olan Reklamcılık ve Pazarlama Günleri’ni kaçırmayın!

Eğitim Programı Nedir?

Etkinlik detayları ve program konuşmacıları çok yakında açıklanacaktır.

  • Etkinlik Tarihi: 14 Aralık 2016
  • Etkinlik Mekanı: Nilüfer/ Bursa
  • Ücret: ÜCRETLİ