SEO Fiyat Hesaplama

Enterprise SEO Çalışması

Anahtar kelime rekabeti orta düzey olan siteler için uygulanan, Aylık SEO Danışmanlığı hizmetine göre hem anahtar kelime sayısı hem de çalışma yoğunluğu açısından 2 katı gibi yoğunlukta olan SEO hizmetimizdir.


Enterprise SEO 2

ENTERPRISE NELERİ KAPSAR?

Çalışma kapsamında site dışı çalışmalar öncesinde siteniz, anahtar kelimeleriniz, anahtar kelime uyumlu sayfalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, rakiplerinizin stratejileri, sosyal medya etkinliğiniz gibi analizlerin tamamı siteniz için uygulanır. Sitenizde yer alan hatalar ve SEO ile uyumlu olmayan yapılar size iletilir. Bu anlamda danışmanlık hizmeti sağlanır. Anahtar kelimeler, sektör ve rakipler incelenerek tüm bilgiler dahilinde özel bir çalışma planı ile site dışı çalışmalar gerçekleştirilir. Toplamda 10 hedef anahtar kelime ile haftanın 3 günü siteniz için 2 katı çalışma türü uygulanır.

Ayrıca;

Sitenize yönelik tüm online platformlar kullanılarak olabildiğince link çeşitliliği sağlamak için paylaşımlar yapılır. Sitenizi tavsiye eden bağlantılar ne kadar çok olursa sektörünüzde o kadar otoriter bir site olmanızı sağlayacaktır.