E-Ticaret SEO Çalışmalarıyla Müşterileriniz Artsın!

Her geçen gün yeni bir e-ticaret sitesinin yayın hayatına başladığı günümüz internet dünyasında rakiplerinizden sıyrılmak, bir adım daha öne geçmek ve hayalinizi süsleyen sipariş oranlarına kavuşmak istiyorsanız; yapmanız gereken doğru ve etkili pazarlama yöntemlerine başvurmak olmalıdır. Google Adwords ve Facebook Marketing gibi ücretli reklam mecraları maliyet açısından bütçenizde ciddi giderlerin oluşmasına yol açacağı için, çok daha kalıcı bir alana yatırım yapmanız tavsiye edilir: SEO!

Satışını gerçekleştirdiğiniz ürünleri Google’da arayan ziyaretçilerin siteniz üzerinden alışveriş yapmasını sağlamak, ancak doğal ve etkili sonuç veren SEO çalışmalarıyla mümkündür. Gelişen algoritmalara karşı anlık çözüm üreten seohocasi.com ekibi ise, e-ticaret alanında faaliyet gösteren siteleri arama motorlarında daha görünür kılmak adına etkili çalışmalara imza atmaya hazır durumdadır.

Sunuyor olduğu SEO çalışmalarıyla hem hedeflediğiniz kelimelerde, hem de satışını gerçekleştirdiğiniz ürün aramalarında daha üst sıralarda yer almanıza olanak tanıyan seohocasi.com; haftada 2 kez tarafınıza raporlama sağlarken sektörde meydana gelen yeniliklerden haber veren bültenleri de tarafınıza aktarıyor. Bu sayede satışlarınızı arttırmak için sitenize özel çeşitli ipuçları, site içi ve dışı optimizasyon önerileri gibi bir çok detaylı bilgiye ücretsiz ulaşabiliyorsunuz. Yükselme ve raporlama garantisiyle de beraber gelen e-ticaret SEO çalışmasıyla ilgili soru ve sorunlarınız için SEOhocasi.com müşteri temsilcileriyle de mesai saatleri içerisinde iletişim kurabilmeniz mümkün.

Rekabet oranı yüksek kelimelerde başarıya ulaşmak için tercih edebileceğiniz bu paketler ile sizler de seohocasi.com’un mutlu müşterileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Not : Bu çalışma türü sadece “Satın Al” ve “Sepete Ekle” üzerinden online satış gerçekleştiren sitelere özel uygulanmaktadır. Bunun dışında yer alan, telefon veya iletişim formu üzerinden satış yapan siteler kabul edilmemektedir.

Bir önceki yazımız olan 2010 Yılında Türkiye'de E-ticaret Siteleri başlıklı makalemizde 2010 yılı e-ticaret, E-ticaret ve e-ticaret siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

E-Ticaret SEO Çalışmalarıyla Müşterileriniz Artsın! için yorum yapabilirsiniz. (7)

 • Sevde Nur Derdemez

  google neye göre algoritma oluşturuyor kendisininde bildiğini sanmıyorum 🙂 ekim ayının 20 günlerinden beri bir çok sitenin indexlenmediğine dikkat ediyorum. Ayrıca genel olarak siteleri araştırdığımda özgün açıklamalar kaliteli makale tanıtımları ve sosyal medya ile desteklenmiş bir sitenin sıralaması düşükken hiçbir açıklaması olmayan tanıtım yazısı sosyal medya desteği olmayan başka sitelerin ilk 3 sırada yer aldıklarını görünce bildiklerimiz acaba boşuna mı diye düşünmeden edemiyorum

 • Bağış Can Halaçoğlu

  Merhaba biz SEO hocasından SEO paketi almadık ancak siteyi sürekli takip eden birisi olarak vermiş olduğu bilgilerin çok işe yaradığını kesinlikle söyleyebilirim. Bu bilgi birikimine sahip bir firmanın yapacağı bir SEO çalışmasının da etkili olacağından şüphem yok. Peki sen neden yaptırmadın diyecek olursanız. Kendimi SEO alanında geliştirmek isteyen birisi olarak makaleleri ve kitabları okuyarak edindiğim bilgileri kendi sitem içinde uyguladığım için eğer bir firmaya SEO çalışması yaptıracak olsam bu kesinlikle SEOHocası olurdu.

 • Seval Tolunay

  hocam bu paketi alsak neticesini ne kadar zamanda alırız acaba. teşekkürler.

 • Özgün Kovancı

  En iyi SEO yapılabilen hazır e ticaret sitesi hangisi acaba opencard gibi…

 • Gönülgül Guguk

  Türkiye’de SEO ya yön veren kaliteli firma için fiyatlar oldukça uygun.

 • Serhat S.

  Yazdığınız yazılar ve bugüne kadar öğretmiş olduğunuz bilgiler oldukça güzeldi. Sitenizi 2 yıldır takip eden biri olarak bu sektörde de başarılı olacağınızdan eminim. Kolay gelsin.

 • Özge Gizem Erzurumlu

  Fiyatlar gayet makul gibi görünüyor ama çevremdeki kişilerden fiyatların çok pahalı olduğu yönünde. Fiyatlar hakkında da bir makale yayınlamanız belki daha iyi olabilir bakış açıları değişebilir nebilim.


Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yatırım Getirisi En Yüksek Reklam Türü SEO İle Siz De Kazanın! HEMEN TEKLİF İSTE