E-Ticaret SEO Çalışmalarıyla Müşterileriniz Artsın!

Her geçen gün yeni bir e-ticaret sitesinin yayın hayatına başladığı günümüz internet dünyasında rakiplerinizden sıyrılmak, bir adım daha öne geçmek ve hayalinizi süsleyen sipariş oranlarına kavuşmak istiyorsanız; yapmanız gereken doğru ve etkili pazarlama yöntemlerine başvurmak olmalıdır. Google Ads ve Facebook Marketing gibi ücretli reklam mecraları maliyet açısından bütçenizde ciddi giderlerin oluşmasına yol açacağı için, çok daha kalıcı bir alana yatırım yapmanız tavsiye edilir: SEO!

Satışını gerçekleştirdiğiniz ürünleri Google'da arayan ziyaretçilerin siteniz üzerinden alışveriş yapmasını sağlamak, ancak doğal ve etkili sonuç veren SEO çalışmalarıyla mümkündür. Gelişen algoritmalara karşı anlık çözüm üreten seohocasi.com ekibi ise, e-ticaret alanında faaliyet gösteren siteleri arama motorlarında daha görünür kılmak adına etkili çalışmalara imza atmaya hazır durumdadır.

Sunuyor olduğu SEO çalışmalarıyla hem hedeflediğiniz kelimelerde, hem de satışını gerçekleştirdiğiniz ürün aramalarında daha üst sıralarda yer almanıza olanak tanıyan seohocasi.com; haftada 2 kez tarafınıza raporlama sağlarken sektörde meydana gelen yeniliklerden haber veren bültenleri de tarafınıza aktarıyor. Bu sayede satışlarınızı arttırmak için sitenize özel çeşitli ipuçları, site içi ve dışı optimizasyon önerileri gibi bir çok detaylı bilgiye ücretsiz ulaşabiliyorsunuz. Yükselme ve raporlama garantisiyle de beraber gelen e-ticaret SEO çalışmasıyla ilgili soru ve sorunlarınız için SEOhocasi.com müşteri temsilcileriyle de mesai saatleri içerisinde iletişim kurabilmeniz mümkün.

Rekabet oranı yüksek kelimelerde başarıya ulaşmak için tercih edebileceğiniz bu paketler ile sizler de seohocasi.com'un mutlu müşterileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Not : Bu çalışma türü sadece "Satın Al" ve "Sepete Ekle" üzerinden online satış gerçekleştiren sitelere özel uygulanmaktadır. Bunun dışında yer alan, telefon veya iletişim formu üzerinden satış yapan siteler kabul edilmemektedir.

10 Temmuz 2013, 12:35
SEO Hocası