SEO Fiyat Hesaplama

E-Ticaret SEO Çalışmalarıyla Müşterileriniz Artsın!

Her geçen gün yeni bir e-ticaret sitesinin yayın hayatına başladığı günümüz internet dünyasında rakiplerinizden sıyrılmak, bir adım daha öne geçmek ve hayalinizi süsleyen sipariş oranlarına kavuşmak istiyorsanız; yapmanız gereken doğru ve etkili pazarlama yöntemlerine başvurmak olmalıdır. Google Ads ve Facebook Marketing gibi ücretli reklam mecraları maliyet açısından bütçenizde ciddi giderlerin oluşmasına yol açacağı için, çok daha kalıcı bir alana yatırım yapmanız tavsiye edilir: SEO!

Satışını gerçekleştirdiğiniz ürünleri Google'da arayan ziyaretçilerin siteniz üzerinden alışveriş yapmasını sağlamak, ancak doğal ve etkili sonuç veren SEO çalışmalarıyla mümkündür. Gelişen algoritmalara karşı anlık çözüm üreten seohocasi.com ekibi ise, e-ticaret alanında faaliyet gösteren siteleri arama motorlarında daha görünür kılmak adına etkili çalışmalara imza atmaya hazır durumdadır.

Sunuyor olduğu SEO çalışmalarıyla hem hedeflediğiniz kelimelerde, hem de satışını gerçekleştirdiğiniz ürün aramalarında daha üst sıralarda yer almanıza olanak tanıyan seohocasi.com; haftada 2 kez tarafınıza raporlama sağlarken sektörde meydana gelen yeniliklerden haber veren bültenleri de tarafınıza aktarıyor. Bu sayede satışlarınızı arttırmak için sitenize özel çeşitli ipuçları, site içi ve dışı optimizasyon önerileri gibi bir çok detaylı bilgiye ücretsiz ulaşabiliyorsunuz. Yükselme ve raporlama garantisiyle de beraber gelen e-ticaret SEO çalışmasıyla ilgili soru ve sorunlarınız için SEOhocasi.com müşteri temsilcileriyle de mesai saatleri içerisinde iletişim kurabilmeniz mümkün.

Rekabet oranı yüksek kelimelerde başarıya ulaşmak için tercih edebileceğiniz bu paketler ile sizler de seohocasi.com'un mutlu müşterileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Not : Bu çalışma türü sadece "Satın Al" ve "Sepete Ekle" üzerinden online satış gerçekleştiren sitelere özel uygulanmaktadır. Bunun dışında yer alan, telefon veya iletişim formu üzerinden satış yapan siteler kabul edilmemektedir.

SEO Hocası
SEO Hocası
10 Temmuz 2013

E-Ticaret SEO Çalışmalarıyla Müşterileriniz Artsın! için Yorumlar

 • Sevde Nur Derdemez
  Sevde Nur Derdemez 28 Kasım 2014, 19:29

  google neye göre algoritma oluşturuyor kendisininde bildiğini sanmıyorum 🙂 ekim ayının 20 günlerinden beri bir çok sitenin indexlenmediğine dikkat ediyorum. Ayrıca genel olarak siteleri araştırdığımda özgün açıklamalar kaliteli makale tanıtımları ve sosyal medya ile desteklenmiş bir sitenin sıralaması düşükken hiçbir açıklaması olmayan tanıtım yazısı sosyal medya desteği olmayan başka sitelerin ilk 3 sırada yer aldıklarını görünce bildiklerimiz acaba boşuna mı diye düşünmeden edemiyorum

 • Bağış Can Halaçoğlu
  Bağış Can Halaçoğlu 14 Kasım 2013, 02:39

  Merhaba biz SEO hocasından SEO paketi almadık ancak siteyi sürekli takip eden birisi olarak vermiş olduğu bilgilerin çok işe yaradığını kesinlikle söyleyebilirim. Bu bilgi birikimine sahip bir firmanın yapacağı bir SEO çalışmasının da etkili olacağından şüphem yok. Peki sen neden yaptırmadın diyecek olursanız. Kendimi SEO alanında geliştirmek isteyen birisi olarak makaleleri ve kitabları okuyarak edindiğim bilgileri kendi sitem içinde uyguladığım için eğer bir firmaya SEO çalışması yaptıracak olsam bu kesinlikle SEOHocası olurdu.

 • Seval Tolunay
  Seval Tolunay 3 Eylül 2013, 21:06

  hocam bu paketi alsak neticesini ne kadar zamanda alırız acaba. teşekkürler.

 • Özgün Kovancı
  özgün Kovancı 15 Ağustos 2013, 16:44

  En iyi SEO yapılabilen hazır e ticaret sitesi hangisi acaba opencard gibi…

 • Gönülgül Guguk
  Gönülgül Guguk 15 Temmuz 2013, 05:20

  Türkiye’de SEO ya yön veren kaliteli firma için fiyatlar oldukça uygun.

 • Serhat S.
  Serhat S. 11 Temmuz 2013, 15:23

  Yazdığınız yazılar ve bugüne kadar öğretmiş olduğunuz bilgiler oldukça güzeldi. Sitenizi 2 yıldır takip eden biri olarak bu sektörde de başarılı olacağınızdan eminim. Kolay gelsin.

 • Özge Gizem Erzurumlu
  özge Gizem Erzurumlu 11 Temmuz 2013, 08:35

  Fiyatlar gayet makul gibi görünüyor ama çevremdeki kişilerden fiyatların çok pahalı olduğu yönünde. Fiyatlar hakkında da bir makale yayınlamanız belki daha iyi olabilir bakış açıları değişebilir nebilim.

E-Ticaret SEO Çalışmalarıyla Müşterileriniz Artsın! için Cevap Yaz