Basında Uzmanından Seo Kitabı

Uzmanından SEO kitabı ve SEOhocasi.com sitesi kalite ve dürüstlük çizgisini bozmadan ilerlediği yolda başarılarına her geçen gün bir yenisini daha katmaktadır. Uzmanından SEO Kitabı Shiftdelete.net sitesinde yapılan röportajla Kitapturk.com sitesinin kurucusu Nusret Kurar tarafından tanıtıldı.

Aynı zamanda seohocasi.com 3 - 4 günlük bir dalgalanmadan dolayı 2. sıraya düşmüştü. Bugün itibariyle hakketiği konum olan 1. sıraya çıkmış bulunmaktadır.

 

"uzmanından SEO Kitabı Kaan Gülten tarafından yazılmış seohocasi.com sitesinin kurucusudur kendisi ve bu konuda kendisi gerçekten Türkiye'deki önemli bir kişidir. Bu kitabın içinde Google'ın yeni indexleme sistemi Caffeine, Google filtreleri, Sandbox, Twitter, Facebook, Friendfeed gibi sosyal medya sitelerin kullanımı. E-ticaret sistemleri için
SEO araçları. Bunun dışında Google Webmaster Araçları tanıtılmış. Oldukça kolay ve anlaşılır bir dil, bu kitabı satın aldığınızda çok fazla çok fazla uzman olmasanızda rahatlıkla bu SEO tekniklerini kendi web sitenizde uygulayabiliyorsunuz."

Röportaj sayfasınaaşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://shiftdelete.net/bu-kitaplari-kacirmayin-28028.html

25 Mart 2011, 14:00
SEO Hocası